Empty Legs – sposób na czarter samolotu w atrakcyjnej cenie

  Empty Legs – sposób na czarter samolotu w atrakcyjnej cenie

  2791
  PODZIEL SIĘ
  Na lotnisku Cote D'Azur w Nicei lądują zarówno prywatne samoloty, jaki statki powietrzne regularnych linii

  Czarter samolotu na lot biznesowy czy rodzinne wakacje zyskuje zwolenników – daje bowiem swobodę podróżowania, niezależność od rozkładu lotów rejsowych i wygodę. W odróżnieniu od linii rejsowych, w których płaci się za bilet, pasażerowie zamawiający lot na życzenie mają do dyspozycji cały statek powietrzny i sami decydują o tym kiedy i na jakiej trasie chcą polecieć. Oraz, oczywiście, w jakim towarzystwie.

  Na cenę czarteru składa się wiele czynników – koszty utrzymania statku powietrznego w doskonałym stanie technicznym oraz gotowości do lotu, usługi lotniskowe, koszt paliwa i oczywiście pracy załogi. Podróże biznesowe wymagają często lotu w obie strony tego samego dnia – w takim wypadku dodatkowym kosztem będzie postój samolotu na lotnisku w oczekiwaniu na pasażera. Jeżeli natomiast wylot i powrót odbywają się w różnych terminach, piloci Smart Jet zapewniają dowóz pasażerów do miejsca docelowego i wracają do naszej bazy operacyjnej, aby w umówionym terminie polecieć po pasażerów i przywieźć ich bezpiecznie z powrotem. Podczas takich lotów na pokładzie znajduje się wyłącznie załoga. Pusty lot, zwany „empty legs” możemy zaoferować w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to jednocześnie doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podróżują często i równie często zmieniają swoje plany, trudno im więc zarezerwować lot z wyprzedzeniem.

  Spójrzmy, jak wygląda plan lotu dla rodzinnych Świąt Wielkanocnych na pięknym Lazurowym Wybrzeżu:

  Trasa Termin Pasażerowie
  Z: Warszawa Modlin – Warsaw Modlin WMADo: Nicea – NICE Côte d’Azur NCE 30.04.2015, godz. 17:00 5 osób
  Z: Nicea – NICE Côte d’Azur NCEDO: Warszawa Modlin – Warsaw Modlin WMA 29.04.2015, godz. 20:00 EMPTY LEGS
  Z: Warszawa Modlin – Warsaw Modlin WMADo: Nicea – NICE Côte d’Azur NCE 03.05.2015, godz. 18:00 EMPTY LEGS
  Z: Nicea – NICE Côte d’Azur NCEDO: Warszawa Modlin – Warsaw Modlin WMA 03.05.2015, godz. 21:00 5 osób

   

  Taki plan oznacza, że Twoi francuscy znajomi, którzy chcieliby spędzić Majówkę w Polsce, mogą skorzystać z tej wyjątkowej oferty i płacąc niewielką część regularnej ceny czarteru, przylecieć do Warszawy w czwartek wieczorem, by wrócić w niedzielę 3 maja.

  Jeśli interesuje Cię czarter samolotu, sprawdź ceny na stronie Empty Legs, gdzie codziennie odnajdziesz nową ofertę – wystarczy kilka chwil, żeby skorzystać z prywatnego lotu na wyjątkowych warunkach.