Impreza integracyjna za granicą? Podpowiadamy, jak zorganizować transport

  Impreza integracyjna za granicą? Podpowiadamy, jak zorganizować transport

  1755
  PODZIEL SIĘ
  Nieszablonowa impreza integracyjna może odbyć się w dowolnym miejscu. Balony nad Kapadocją, Turcja.

  Celem spotkania integracyjnego jest przede wszystkim budowanie pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami. Szczególne znaczenie mają takie wyjazdy, na których mogą się poznać osoby pracujące na co dzień w różnych oddziałach firmy w kraju czy za granicą.

  Impreza integracyjna nie musi kojarzyć się jedynie z grą w paintball, wielogodzinnymi nudnymi blokami szkoleniowymi czy całonocnymi imprezami. Coraz częściej organizatorzy stawiają na niebanalne miejsce w malowniczym zakątku Polski lub Europy. Jeżeli ma to być spotkanie pracowników różnych oddziałów korporacji, ważną kwestią jest rozsądne zaplanowanie logistyki wyjazdu. W takim przypadku najwygodniejszym i najszybszym środkiem transportu będzie samolot.

  Loty biznesowe na imprezę integracyjną

  Szybszą i wygodniejszą alternatywą dla regularnych linii są prywatne firmy oferujące loty biznesowe do ponad 2145 miejsc w Europie i 59 w Polsce. Zaletą takiego rozwiązania jest zdecydowanie większa dowolność w wyborze miejsca docelowego. W ten sposób można wybrać piękne miejsce na spotkanie i uniknąć konieczności dojazdów z dużego portu lotniczego na miejsce spotkania.

  Jak zorganizować podróż samolotem na imprezę integracyjną?

  Rynek wzbogacił się już o szeroką paletę ofert imprez integracyjnych w Polsce lub za granicą, na które można polecieć samolotem. Tego rodzaju usługi oferują firmy eventowe, agencje turystyczne, biura podróży oraz firmy lotnicze. Samodzielna rezerwacja lotu biznesowego ma tę przewagę nad skorzystaniem z ofert biur podróży, że wynajmowany samolot jest do naszej wyłącznej dyspozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że zwykle na tego typu spotkanie udaje się kilka osób z danego oddziału, jest to rozwiązanie optymalne. Współpracownicy nie będą skrępowani obecnością osób postronnych, mogą swobodnie podyskutować o programie imprezy czy po prostu odpocząć i zrelaksować się przed powrotem do codziennych obowiązków. Sprzyja temu komfortowe wnętrze prywatnego samolotu. Kabina ciśnieniowa gwarantuje warunki optymalne dla pasażerów, niezależnie od wysokości, na której leci samolot, a ponieważ jest wygłuszona, umożliwia to swobodną konwersację. W czasie podróży pasażerowie mogą obejrzeć film, posłuchać muzyki, skorzystać z minibarku czy poczytać prasę.

  Jak usprawnić transport na imprezę firmową?

  Komfort w czasie lotu to nie wszystko. Warto ­też maksymalnie skrócić czas dojazdów z lotniska na miejsce spotkania. Liczba prywatnych lotnisk zarówno w kraju, jak i za granicą, w pełni to umożliwia. W Polsce przykładem takiej idealnej lokalizacji może być Hotel Arłamów, który posiada własne lotnisko przystosowane do przyjmowania prywatnych samolotów. W Europie spośród tysięcy doskonałych miejsc na zorganizowanie spotkania integracyjnego można wymienić chociażby malowniczą grecką wyspę Santorini czy Korsykę położoną na Morzu Śródziemnym.

  Niewątpliwie pomocna przy wyborze dogodnej lokalizacji będzie wyszukiwarka lotów, która nie tylko znacznie ułatwia odnalezienie interesującej nas miejscowości, lecz także wskaże lotniska, na których mogą lądować maszyny prywatnych linii lotniczych.