Największe europejskie spotkanie branży Business Aviation w Genewie

  Największe europejskie spotkanie branży Business Aviation w Genewie

  1432
  PODZIEL SIĘ
  Źródło: materiały prasowe EBACE

  Jedna z największych imprez branży Business Aviation odbędzie  od 19 do 21 maja w w genewskim centrum konferencyjnym Palexpo i na terenie międzynarodowego lotniska w Genewie.

  European Business Aviation Convention and Exhibition (EBACE), impreza organizowana corocznie przez European Business Aviation Association – EBAA, wiodące stowarzyszenie lotnictwa biznesowego w Europie oraz Krajowe Stowarzyszenie Biznesu Lotniczego (NBAA), główny głos dla branży Business Aviation w Stanach Zjednoczonych, jest najważniejszym miejscem corocznych spotkań europejskiego biznesu lotniczego. Ta trzydniowa impreza oferuje wystawy statyczne, niesamowite pokazy lotnicze, sesje edukacyjne oraz sesje tematyczne dla sektora utrzymania i eksploatacji – wszystko znajduje się na terenie wspaniałego Palexpo i międzynarodowego lotniska w Genewie.

  exhibitors-ebace-header
  Źródło: materiały prasowe EBACE

  Na tegorocznej EBACE 2015 obecnych będzie ponad 450 wystawców w trzech salach centrum konferencyjnym Geneva Palexpo – zaprezentują się w sekcjach: producenci, właściciele floty, firmy czarterowe, utrzymanie i zarządzanie flotą; stacje napraw i konserwacji; udogodnienia i usługi w zakresie planowania lotu; lotnictwo szkoleniowe; komponenty i projektanci części.

  Wystawcy prezentują nowości. Materiały: Greenpoint Technologies

  „Zazwyczaj europejskie firmy stanowią ponad połowę wszystkich wystawców, ale będzie można również zobaczyć wystawców z Chin, Indii i innych regionów,” powiedział Chris Strong, wiceprezes NBAA na konferencji zapowiadającej imprezę. „Wiemy, że uczestnicy z pewnością docenią możliwość do nawiązania nie tylko naszych powracających wystawców, ale również tych, którzy przyłączą się do nas po raz pierwszy w tym roku.”