W biznesie przewagę zapewnia szybkość działania! Prywatne samoloty biznesowe – nowa moda...

  W biznesie przewagę zapewnia szybkość działania! Prywatne samoloty biznesowe – nowa moda wśród managerów

  3254
  PODZIEL SIĘ
  Prywatne samoloty biznesowe
  Pasażerowie SMART JET na lotnisku w Modlinie
  Czas to pieniądz – wiedzą to szczególnie przedstawiciele top managementu, którzy nie mają chwili do stracenia. Dla nich szybkość i swoboda działania stanowią nieodłączną część efektywnie prowadzonego biznesu. Odpowiedzią na ich potrzeby są prywatne samoloty – wygodne, bezpieczne i dostępne na zawołanie.

  Szybkość działania w cenie

  W biznesie liczy się czas – każda godzina jest na wagę złota, a opóźnienia negatywnie wpływają nie tylko na wizerunek firmy, ale też na komfort pracy oraz współpracę z partnerami biznesowymi. Mimo rozwoju technologii w dobie internetu, komunikatorów i telekonferencji najbardziej efektywny jest bezpośredni kontakt i rozmowa. Nic więc dziwnego, że wynajem samolotów cieszy się coraz większą popularnością. Dostosowane do potrzeb klienta podróże powietrzne stanowią bowiem najszybszy, najbezpieczniejszy i – co również ma znaczenie w biznesie – najbardziej prestiżowy sposób przemieszczania się. Pozwala to nie tylko na wygodniejszą realizację planów służbowych znajdujących się w harmonogramie dnia, ale również optymalne wykorzystanie czasu zapracowanego managera.

  Managerowie proszeni na pokład

  Lot wynajętym samolotem jest jak jazda limuzyną – samolot jest dostępny w uzgodnionym czasie, a przeloty dostosowuje się do potrzeb klienta – tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się więc w biznesie. Managerowie, właściciele firm czy prezesi doceniają nie tylko oszczędność czasu, ale i komfort prywatnego samolotu. Na lotnisku przed odlotem wita ich profesjonalna obsługa, która zajmuje się między innymi odprawą i załadunkiem bagaży, dba także o to, żeby procedury lotniskowe trwały jak najkrócej. Za sterami powietrznej taksówki znajdują się piloci z wieloletnim doświadczeniem. Maszyna może zabrać na pokład od 4 do 6 pasażerów, którzy podczas lotu mają do dyspozycji wygodne fotele i barek, dostęp do aktualnej prasy oraz muzyki. Kabina samolotu jest wyciszona, można więc swobodnie rozmawiać, pracować lub odpocząć.

  Wnętrze podniebnej limuzyny
  Wnętrze „latającej limuzyny” – Cessna 421C Golden Eagle

  Prywatne loty biznesowe idealne dla top managementu

  Możliwość dotarcia w dowolne miejsce Europy z pominięciem szeregu związanych z podróżami lotniczymi niedogodności, jak czasochłonne i męczące odprawy czy konieczność przesiadek, sprawia, że prywatne samoloty stanowią idealne rozwiązanie dla przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej. Podróże organizowane są o każdej porze dnia i nocy, a elastyczność ta pozwala na uniknięcie potrzeby noclegu w miejscu docelowym oraz przedłużającej się nieobecności w firmie. Co więcej, umożliwia realizację planów wymagających obecności w kilku miejscach Europy w ciągu jednego dnia, co jest bardzo trudne do zrealizowania w przypadku korzystania z lotów rejsowych.

  Podróże nie tylko służbowe

  Zdarza się, że samolot odbiera pasażerów z oddalonego lotniska lub dowozi ich na miejsce i wraca tylko z załogą. To tzw. empty legs – puste loty. Jeśli taki rejs znajduje się akurat na planie podróży klienta, może on z niego skorzystać w okazjonalnej cenie, a dodatkowo zmienić jego trasę, by dokładnie odpowiadała jego potrzebom. Wynajęty samolot to także możliwość organizowania krótkich wyjazdów turystycznych na narty, golfa czy surfing – ale planowanie odpoczynku to zupełnie inny temat …