Rola Asystentki w planowaniu podróży

  Rola Asystentki w planowaniu podróży

  1582
  PODZIEL SIĘ
  Podczas podróży służbowej szefa jesteśmy przez cały czas w kontakcie z asystentką

  W czarterach biznesowych nierzadko zdarza się, że to nie pasażer kontaktuje się z nami i rezerwuje lot – często to Asystentka lub Office Manager jest dla nas klientem.

  Rola Asystentki znacznie się zmieniła w ciągu ostatniej dekady. Nie jest to już ktoś, kto działa wyłącznie na podstawie instrukcji od szefa, ona lub on jest teraz absolutnie kluczowym elementem sukcesu komercyjnego każdej firmy – często pracując dla więcej niż jednego managera. Rola Asystentki jest skomplikowana i odpowiedzialna, jej praca sprawia, że wszystko w firmie działa tak jak powinno i dzieje się w odpowiednim czasie.

  Jeśli chodzi o planowanie podróży, Asystentka często będzie całkowicie odpowiedzialna za proces wyszukiwania propozycji, rozpoznania rynku i dokonania rezerwacji – i może być w tym procesie ostatecznym decydentem. To odpowiedzialna rola, która może przynieść firmie ogromne oszczędności dzięki podejmowaniu właściwych decyzji przy wyborze dostawcy. Z naszego doświadczenia wynika, że Asystentki maja bardzo dobre rozpoznanie rynku i orientację w cennikach czarterów biznesowych.

  Zmiany harmonogramu podróży to codzienność

  Podczas podróży szefa, Asystentka jest jego logistycznym centrum kontroli. Czas managera jest bardzo cennym towarem – liczy się każda minuta i efektywne zarządzanie czasem jest absolutnie niezbędne. Wiemy więc, że regularna i terminowa komunikacja z Asystentką jest bardzo istotna.

  Jeśli spotkanie się przedłuża lub z powodu korków opóźnia się moment startu, Trzeba wziąć pod uwagę wpływ tych zdarzeń na resztę harmonogramu i szybko wprowadzić korekty. Może to oznaczać przełożenie kolejnego spotkania, anulowanie lub zmianę rezerwacji w restauracji, zaplanowanie rozmowy telefonicznej na następny dzień itp. Na szczęście prywatny samolot dostosowuje się do zmian w harmonogramie, ale wiemy, że to jest absolutnie niezbędne, aby utrzymać stały kontakt z Asystentką oraz informować ją o każdym szczególe.

  Aby zaplanować, wycenić i zarezerwować lot, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki online dostępnej tutaj.