Zagrać w golfa z Donaldem Trumpem

  Zagrać w golfa z Donaldem Trumpem

  3702
  PODZIEL SIĘ
  Żródło: turnberygolfclub.net

  Golf to gra dla przedsiębiorczych ludzi z klasą. Stanowi nie tylko wyśmienitą okazję do odprężenia umysłu i rozruszania ciała – pomagają temu uspokajająca zieleń, cisza i spokój związane z przyrodą, a także dobre towarzystwo.

  Jeśli jesteśmy już przy tym ostatnim warto mieć na uwadze, iż to często podczas golfowych partyjek nawiązywano biznesowe przyjaźnie, a także dobijano targu pomiędzy poszczególnymi graczami rynku. W Polsce w ostatnich latach przybyło pól golfowych, jasne jest jednak, że przez prawie pół roku aura nie zachęca do uprawiania tego sportu, a i o partnerów do rozmów biznesowych trudniej. Gdzie zatem szukać?

  Pola golfowe w Europie

  Północna Irlandia, Szkocja, Francja oraz Irlandia to państwa w których mieszczą się najbardziej cenione pola do uprawiania golfa.

  Klub Golfowy Vestman, Islandia
  Klub Golfowy Vestman, Islandia

  Na spragnionych wysokich temperatur czekają takie miejsca jak Las Brisas w Hiszpanii, Vilamoura G.C. w Portugalii lub też turecka Cornelia de Luxe Resort. Biorąc pod uwagę, iż w zjednoczonej Europie niepotrzebne są do przemieszczania się wizy wówczas te lokalizacje stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

  Western Andalucia & Costa Esuri Golf Club, Hiszpania
  Western Andalucia & Costa Esuri Golf Club, Hiszpania

  Malownicze Turnberry

  Zielone wzgórza, piękne widoki skał i morza, a także niezmierzone połacie pól golfowych – to właśnie Turnberry, czyli świetne miejsce na weekendową rozgrywkę. Nie dziwi zatem, iż w kwietniu 2014 roku, na jego kupno zdecydował się magnat z rynku nieruchomości Donald Trump. Dobrze poinformowane źródła donoszą, iż od czasu do czasu wpada on odwiedzić swoją inwestycję również po to, żeby zagrać partyjkę.

  Ekwipunek niezbędny do zabrania

  Na krótką, zagraniczną, partyjkę tej dżentelmeńskiej gry warto wziąć ze sobą przede wszystkim dobry nastrój, a napięcia i nerwy, związane z codziennymi obowiązkami, zostawić za drzwiami samolotu. Czas bowiem pomyśleć o relaksie, odpoczynku i dobrej zabawie, którą zapewni ten sport. Nawet gdy wcześniej nie graliśmy i nie mamy własnego zestawu kijów martwienie się, jest rzeczą zbędną – na miejscu czekają instruktorzy oraz wypożyczalnie.

  Krótki wypad to nie problem

  Jeśli jesteśmy przy czasie to warto zastanowić się, jak szybko i w komfortowych warunkach udać się na wybrane pole, a potem wrócić z niego świeżym i wypoczętym. Na szczęście epoka męczących i długich podróży biznesowych dawno już minęła, a dla nowoczesnych przedsiębiorców stworzono usługę Air Taxi, która pozwoli zaoszczędzić czas oraz umożliwi maksymalny relaks.

  Odpoczynek kluczem do sukcesu

  Naukowe badania, na które powołuje się wielu trenerów biznesu, dowodzą, iż tylko wypoczęty i odprężony człowiek ma szansę osiągnąć maksymalne rezultaty w swojej pracy. Golf to idealny sposób na odprężenie i uwolnienie się od trosk i napięć psychicznych. Co więcej daje on szansę na zawarcie znajomości, które zaprocentują w przyszłości. Kto wie, może w Turnberry uda się spotkać Donalda Trumpa?