KARIERA

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Młodszy Specjalista w Dziale Handlowym

Miejsce wykonywania pracy:

ul. Gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, lotnisko Warszawa/Modlin oraz praca zdalna w Warszawie

Główne obowiązki:

  • Bieżąca obsługa programów sprzedażowych;
  • Opracowywanie ofert handlowych (czynna sprzedaż);
  • Bezpośredni kontakt z Klientami/Brokerami w trakcie realizacji zleceń;
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej / handlowej;
  • Systematyczne zwiększanie bazy Klientów;
  • Osiąganie celów na podstawie założonych wartości sprzedażowych;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mowa / pismo);
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Decyzyjność, skrupulatność, sumienność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Zainteresowanie branżą lotniczą mile widziane;
  • Orientacja na cel i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Dyspozycyjność;

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z prestiżowej branży lotniczej;
  • szansę na rozwój;
  • zlecenie/kontrakt + premia za efekty, docelowo umowa o pracę;

Wymagane dokumenty

  • CV : praca@smart-jet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

CERTYFIKAT AOC

MASZ PYTANIA?

TEL. (+48) 608 380 390  / E-MAIL: INFO@SMART-JET.PL