Bezpieczeństwo

Nasze standardy

Bezpieczeństwo, obok Twojego komfortu i zadowolenia, to nasz priorytet. Mimo dużej elastyczności, jaka cechuje zespół SMART-JET, nie akceptujemy żadnych ustępstw, ani kompromisów w dziedzinach, które mają bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo wykonywanych przez nas lotów.

Nasz w pełni zawodowy zespół realizuje usługi zgodnie z wysokimi standardami wyznaczonymi przez prawo i służby lotnicze.

Bogate doświadczenie

Nasi piloci posiadają pełne uprawnienia do wykonywania lotów pasażerskich, oraz przechodzą szereg szkoleń i treningów, pozwalających im stale aktualizować stan posiadanej wiedzy.

Doświadczona załoga ze wieloletnim stażem w liniach lotniczych to gwarant bezpieczeństwa dla naszych pasażerów. To wszystko, w połączeniu z wprawnymi umiejętnościami pilotażu stanowi przejaw propagowanej w organizacji postawy SAFE & SMART.

Certyfikat

Jako certyfikowany przewoźnik lotniczy posiadamy wszystkie wymagane prawem pozwolenia, w tym także koncesję upoważniającą nas do świadczenia usług w zakresie transportu lotniczego, na podstawie i w ramach posiadanego certyfikatu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości w zakresie naszej działalności – skontaktuj się bezpośrednio z nami lub Urzędem Lotnictwa Cywilnego pod numerem tel. +48 22 520 72 00.

Kopie dokumentów udostępniamy do Państwa dyspozycji.

Zobacz ogólne warunki transportu

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

KONTAKT

Jesteśmy dostępni

24h
na dobę

7 dni
w tygodniu

Zapewniamy Cię, że czas odpowiedzi na Twoje zapytanie nie przekroczy 45 minut, a sporządzona dla Ciebie oferta zawierała będzie zoptymalizowaną pod względem czasu i kosztów, kalkulację lotu.

Formularz kontaktowy