O nas

Nasze wartości


Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Wiemy jak bardzo cenny jest Twój czas, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Ludzie dla których stajemy się nieodłącznymi towarzyszami, satysfakcja Klientów, którą dajemy oszczędzając Ich czas i realizując marzenia, a wreszcie nasza niezawodność, są sercem Smart Jet. To nasza dewiza, dzięki której idziemy przed siebie i rozwijamy skrzydła.


Nasz zespół


Zespół Smart Jet to doświadczeni ludzie pełni pasji, dbający o to aby oferowana usługa była zgodna z wysokimi standardami wyznaczonymi przez prawo i służby lotnicze, między innymi Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego EASA. Smart Jet to ponad 50 osób dbających o komfort i bezpieczeństwo oferowanych usług.
Nasi piloci posiadają pełne uprawnienia do wykonywania lotów pasażerskich. Wielu z nich to świetni instruktorzy, egzaminatorzy, mający doświadczenie w lataniu na wielu typach samolotów. Przechodzą szereg szkoleń i treningów, pozwalających im stale aktualizować stan posiadanej wiedzy.

KONTAKT

Jesteśmy dostępni

24h
na dobę

7 dni
w tygodniu

Zapewniamy Cię, że czas odpowiedzi na Twoje zapytanie nie przekroczy 45 minut, a sporządzona dla Ciebie oferta zawierała będzie zoptymalizowaną pod względem czasu i kosztów, kalkulację lotu.

Formularz kontaktowy